Sepe Natural

“Tell your complains to us, Satisfactions to others.”

QUALITY ASSURANCE
UNIQUE HOLOGRAM

The Services we provide after our agreetments are completed, it requires us to verifity the authenticity of the product for both the customer, and our partners. Therefore we use Unique Hologram System for veryfying the products that is geninue and it was manufactured in mentioned facility.

For More Information Please check form

 

Sepe Natural

Son zamanlarda artan ürün taklidi ve sahteciliği konusunda siz değerli müşterilerin mağdur duruma düşmemesi için “Ürün Orijinalliği Sorgulama Sistemini” oluşturduk.

 

Satın aldığınız ürünün orijinal olup olmadığını soldaki formu kullanarak öğrenebilirsiniz.

 

Sorgulama sonuçları iletişim bilgilerinize gönderileceği için lütfen doğru ve güncel bilgilerinizi yazınız !!!

Bu sitede sadece Sepe Natural Organik Ürünler San. ve Tic.A.Ş. tarafından üretilen ürünlerin sorgulaması yapılmaktadır.

Orijinal ürün sorgulama sistemimiz 01.03.2014 tarihinde çalışmaya başlamış olup bu tarihten sonra üretilmiş olan ürünlerde sorgulama hologramı bulunmaktadır. Bu tarihten önce üretilmiş ürünler için hologram olmaması ürünün sahte olduğu anlamına gelmez.

Üzerinde barkod numarası bulunmayan urunlerimizde sorgulama sırasında barkod no bölümüne 0 (sıfır) yazılması gereklidir.

BARKOD

Satın almış olduğunuz ürün üzerinde bulunur. 868 veya 869 ile başlayan, toplam 13 tek haneli rakamdan oluşan, ürün ambalajında yer alan bilgidir.

 

HOLOGRAM

Çok özel olarak ve her bir ürün için rastgele verilmiş bir numara veya koddur. Üretilen ürünler için kullanılmakta olan güvenlik hologramları ile taklit ve sahte ürüne karşı en üst seviyede güvenlik önlemi alınmaktadır.

Hologramların Güvenlik ve Takip Özellikleri
Her bir ürün üzerine numarası veya kodu ayrı olan bir hologram yapıştırmaktadır.

Bu numara veya kod; üretilen ürünlerin başkaları tarafından çoğaltılarak son kullanıcılara satılması durumunda sizleri konu ile ilgili uyarabilmek amacındadır.

Her üretilen ürünün kendine özel bir hologram numarası bulunmaktadır.

Satın aldığınız ürün üzerinde bulunan Barkod ve hologram numaralarını sisteme girerek almış olduğunuz ürünün orijinal olmasını sağlamaya çalışıyoruz.

Ürünün Orijinal veya Sahte Olduğu Nasıl Anlaşılmaktadır?
Sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz olarak sisteme girmeniz durumunda;

Sistem iletişim bilgilerinize otomatik olarak ürünün Orijinalliği ile ilgili çıkacak sonucu iletecektir.

CERTIFICATES

The Sepe Natural Organic Products Industry and Trade Joint-Stock Company is bigger by not only following the Quality Assurance and Other Required regulations but by beliving the health and purpose of manufacturing comes first

Therefore we are ready for any challange that will be brought to us by manufacturing challange

 

MEMBERSHIPS

We are thriving by doing everything on its right way by following the rules and regulation of necceserry regulatory members that are related with our; Manufacturing, Packing, Processing, Marketing and other departments that are related with our employees, as well as to ensure our customers you are always welcome to visit us !

 

For more information Please Contact our Team at info@sepenatural.com.tr

EXHIBITIONS

We encourage our customers and persons of interest to come and visit us at our booth in your Counrty or City.! 

Exhibition List in here

For more information Please Contact our Team at info@sepenatural.com.tr

Add Your Heading Text Here

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.